Natuurberichten
Pagina 616 van 1782 - 17818 Resultaten
Op 29 september werd er in de Junushoff in Wageningen een kennisdag gehouden over ecologisch bermbeheer. De meer dan honderd deelnemers kregen presentaties over uiteenlopende onderwerpen, maar het was vooral een dag voor..
Onderzoekers van de Universiteit van Amsterdam en de CARMABI Foundation implementeerden 3D-technieken voor het onderzoeken van riffen. Zo kunnen soorten die in verborgen holtes leven beter in kaart gebracht worden. Twaalf locaties..
Duizendblad bloeit nog steeds en geboortepiek bij bruine rat...
Een reeks van boeken over de natuur in Amsterdam heeft laten zien dat het stedelijk gebied opvallend soortenrijk kan zijn. Daarom is het fijn dat er deze herfst in Amsterdam een paddenstoelencursus start die deelnemers laat..
Met maar liefst 4500 egelwaarnemingen was het Egelweekend van 2021 weer een groot succes! Zoogdiervereniging, Egelwerkgroep, Jaarrond Tuintelling en OERRR riepen iedereen op om egelwaarnemingen door te geven. Niet alleen het..
Grauwe pijlstormvogels aan de kust en muursla bloeit nog...
Welk project brengt het meeste leven in de stad? Acht inspirerende projecten dingen mee naar de Award Natuurinclusief Bouwen en Ontwerpen van Vogelbescherming en de Zoogdiervereniging. De aanmeldingen variëren van een groen..
Niet alleen natuur op land is gevoelig voor een verhoogde aanvoer van stikstof; ook waternatuur en de daarin levende soorten hebben hier last van. Zo zijn er mogelijke (indirecte) effecten op de zeldzame en beschermde grote..
Zo’n twintig kilo springstof werd de afgelopen maanden gevonden in het Liesselse Leegveld, als start van het project voor vernatting van de bodem. Dit project gaat het hoogveen in De Peel herstellen. De werkzaamheden startten met..
