Natuurberichten
Categorie: Zoogdieren
Pagina 197 van 210 - 2091 Resultaten

Op verschillende plekken in Nederland zijn jonge boommarters waargenomen. De eerste jongen werden dit jaar gevonden door Hans Kleef, een van de vrijwilligers van de werkgroep Boommarter Nederland. ..

Explosieve toename huisspitsmuis biedt kansen voor de kerkuil om als broedvogel op Texel terug te keren. ..

Dit voorjaar worden er weinig muizen in het bos gevonden. Dit levert vermoedelijk ook minder jonge boommarters op. ..

Het favoriete in het wild levende zoogdier van Nederland is bekend: de eekhoorn, dat meldden het natuurtijdschrift Grasduinen en de Zoogdiervereniging gister live in de uitzending van Vroege Vogels Radio. De egel eindigde op..

Reeën zijn bezig met een enorme opmars in Nederland: de 100.000 komt al in zicht. De laatste jaren komen ze weer in vrijwel het hele land voor. In het Groene Hart worden ze echter niet of nauwelijks gezien. ..

Er zijn altijd eenlingen die te vroeg wakker worden. Maar pas als de lente echt losbarst, zoals de afgelopen tijd, worden de egels massaal wakker uit hun winterslaap. ..

De Zoogdiervereniging riep vorige week mensen op om naar hazen met Pasen (paashazen dus) te speuren en deze door te geven via Zoogdieratlas.nl. Wat leverde de oproep op?..

Met man en macht wordt gezocht naar de oorzaken van het hoge aantal bruinvissen dat afgelopen winter aanspoelde aan de Nederlandse kust. Ook Europa biedt steun aan. ..

Ziet u een haas met Pasen (een paashaas dus), geef het dan door aan de mensen van www.zoogdieratlas.nl. Zij willen graag weten waar hazen en andere zoogdieren zitten. Zoogdieratlas.nl is een initiatief van de Zoogdiervereniging en..

Nu met de komst van de lente de meeste vleermuizen uit winterslaap zijn, zijn ze ook weer te bewonderen. Ter gelegenheid van de presentatie van een nieuwe standaard voor vleermuisonderzoek ging Wesley Overman van de..